POZNAŃ – FDI 2016

Z przyjemnością informujemy, że podczas tegorocznego Kongresu FDI w Poznaniu zaprezentujemy nasz produkt – nić chirurgiczną PTFE COREFLON.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska – hala 8Astoisko B1!

“AWDC to nie tylko spotkanie o charakterze naukowym, ale również towarzysząca mu wystawa sprzętu stomatologicznego i materiałów oraz obrady Światowego Parlamentu Stomatologicznego FDI. Spodziewamy się, że do Poznania przyjedzie ponad 12 tys. uczestników, z czego duża część – z całego świata, wszak FDI jest najstarszą i największą organizacją lekarsko-dentystyczną na świecie, zrzeszającą ponad 200 krajowych organizacji stomatologicznych, reprezentującą ponad milion lekarzy dentystów z całego świata.
[…]

Już teraz możemy obiecać, że to będzie wyjątkowe spotkanie. We wrześniu 2016 r. do Poznania przyjadą najwybitniejsi specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii. Liczba zaplanowanych szkoleń i warsztatów przekroczy możliwości uczestnictwa w każdym z nich. Kongres będzie obejmował wszystkie dziedziny stomatologii oraz sesje interdyscyplinarne. Odbędą się cztery sesje równoległe, warsztaty i spotkania z ekspertami z całego świata. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie ma wątpliwości, że Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI w Poznaniu będzie okazją do nauki i wyjątkowych spotkań w międzynarodowym towarzystwie oraz szansą na prezentację sukcesów polskiej stomatologii światu.”